ŠD-Maškarní bál ...zde

Návštěva divadla - muzikál Popelka - 3. a 4. třída ...zde

10.02.2018 Foto

Ovoce a zelenina nám chutná ...zde

ŠD-Ovečka Shaun ve filmu ...zde

14.01.2018 Rozvrhy

změna v souvislosti s plaváním...zde

01.01.2018 Foto

ŠD-Čertí strašení ...zde

01.01.2018 Foto

ŠD-Mikulášská nadílka ...zde

Z masopustních atrakcí se nejvíc těšíme na

smažení koblih - 54/19%

vodění medvěda školou - 36/13%

vodění medvěda obcí - 36/13%

dětské šibřinky - 36/13%

jarní prázdniny - 53/19%

poochovávání basy - 33/12%

následující půst, protože si báječně zahladovíme - 34/12%

Seznamovací pobyt žáků 6. třídy
10.09.2017

Ve dnech 8. – 10. září se bývalí i noví žáci 6.třídy zúčastnili seznamovacího pobytu na Tesáku. Za účasti třídní učitelky Petry Bartuškové, pod zkušeným vedením paní učitelky Růženy Jakubálové a v doprovodu paní učitelky Ivany Fridrichové společně podnikli tři túry.
První den jsme zahájili cestou na Hostýn. Hned na počátku trasy se některá děvčata zahleděla do vzdáleného protisvahu, kde se skvěl miniaturní kostelík a jedna z dívek zděšeně vykřikla: "Paní učitelko, jsme na špatném kopci". Nicméně jsme celou cestu zdolali tam i zpět a večer děti také zvládly ve skupinkách vypracovat vědomostní testík a několik společenských her. V sobotu jsme pochodovali na Troják, kde jsme vystoupali i na rozhlednu Maruška, kam s námi doputovala i paní hospodářka Yvona Vybíralová, která nám přivezla i sladký doping v podobě ovocného dezertu. Po návratu děti podnikly v lese ještě "šiškovou bitvu", kterou s menšími oděrkami přežili všichni zúčastnění ve zdraví. Večer jsme se sesedli kolem táboráku, vzájemně jsme se více poznávali a děti opět rozdělené do skupin jeden druhého ostatním představily. Opekli jsme si buřtíky, zazpívali si a příjemně znaveni pak padli do postelí. Závěrečný nedělní výstup na Kelčský Javorník byl již pro všechny dosti náročný a tu kdosi pronesl: "Já už nemůžu, asi ochrtnu na nohy". Ale "neochrtnul" nikdo a společně jsme došli zpět do základního tábora.
Všechny zúčastněné moooc chválím, děti byly naprosto úžasné a podle jejich reakcí si snad víkend a pěkné počasí opravdu užily. Všem turistům zdar a prohlédnout si také můžete fotografie ve fotogalerii.