Oblastní kolo dopravní soutěže Přerov ...zde

ŠD-Máme rádi večerníčky ...zde

ŠD-Slet čarodějnic ...zde

ŠD-Malování pískem ...zde

Tentokrát pro rodiče: Pro komunikaci se školou preferuji:

webovou stránku školy - Dotazy - 82/39%

žákovskou knížku - 32/15%

písemný vzkaz nebo dopis - 30/14%

telefonický rozhovor - 23/11%

e-mailovou korespondenci - 19/9%

SMS - 24/11%

Školní družina ve školním roce 2011-2012
29.06.2012

Školní družina má 2 oddělení: mladší děti – Tygříci, starší děti – Šmoulové. Družinu navštěvuje 54 dětí z 1.-5. třídy. Během měsíce září se děti seznamovaly s novými prvňáčky. V říjnu se nad školou mezi mraky vznášeli draci různých tvarů, barev a velikostí. V listopadu si každý mohl ověřit své pěvecké nadání v hudební soutěži "Zlato v hrdle". Vítězové byli odměněni věcnými cenami. V prosinci se družina hemžila čerty a čerticemi. Čertíci si zatancovali, zasoutěžili a každý si donesl i menší občerstvení. V předvánočním čase jsme se také byli podívat na náměstí na Betlém a děti si mohly při vycházce zakoupit v obchodě nějaké sladkosti. V lednu školní družina "hledala talent". Děti zpívaly, tančily, hrály loutkové divadlo, recitovaly, kouzlily. V den rozdávání pololetního vysvědčení mohly zhlédnout pěknou loutkovou pohádku "O Aničce a princi Jakubovi". V únoru se konal v tělocvičně maškarní bál, kde jsme mohli viděl princezny, strašidla, tanečnice, piráty,.. Děti si zatančily, zasoutěžily, zahrály hry a nechyběla ani tombola s drobnými cenami. Všechny masky obdržely sladkou odměnu. Každý měsíc taky v rámci školní družiny navštěvujeme knihovnu v Dřevohosticích a v únoru si paní knihovnice připravila pro menší děti i literární soutěž. V březnu se uskutečnila přednáška s paní doktorkou Roubalíkovou o zdraví. V dubnu se děti mohly blýsknout svými znalostmi. Konala se soutěž Nikdo není dokonalý. V květnu si přišly na své hlavně holky. Představily se jako manekýnky na módní přehlídce.
V družině se pořád něco děje, přijďte se podívat.

• Drakiáda
  • Mikulášské vystoupení na náměstí