Základní škola Dřevohostice

okres Přerov, příspěvková organizace, Školní 355, 751 14 Dřevohostice, IČO: 70040656

odkaz na obec Dřehostice
 
 

08.06.2021 Foto

ŠD - Stavíme z LEGA ...zde

08.06.2021 Foto

ŠD - Malování na chodník ...zde

08.06.2021 Foto

ŠD - Čarodějnický rej ...zde

08.06.2021 Foto

ŠD - Dny, které táhnou ven ...zde

16.04.2021 Foto

ŠD - Pohádkový bál ...zde

21.02.2021 Foto

Ledová zrcátka ...zde

08.02.2021 Foto

ŠD-Knihy se představují ...zde 

Dotazy

Otázka: Chtěl bych se zeptat pana učitele Foukala jestli by nám neudělil na doma nějaký pokus? Pro osmou třídu
Odpověď: Sdělení pana učitele: Ano, provedení pokusu bude zadáno dle požadavku poté, kdy doložíte scan pojistné smlouvy na domácnost a potvrzení rodičů, že kuchyně nebude týden používána.

Otázka: Dobrý den, chtěl/a bych se zeptat kdy půjdou děti do školy? Na jak dlouho to odhadujete?
Odpověď: Dobrý den, zatím máme pokyn, že uzavření škol bude trvat asi 14 dní, tedy nejméně do 24.3.2020. Tato doba se ovšem může změnit, obávám se, že spíš prodloužit.

Otázka: Dobrý den,je ještě volné místo na úklid a jaké jsou podmínky přijetí a prosím o další info.Děkuji Zákovská
Odpověď: Dobrý den, momentálně volné není, ale další školní rok jsme ještě neřešili. Podmínky jsou: dobrý zdravotní stav, dobrá pracovní aktivita a mít rádi děti:-).

Otázka: Proč jste zrušili bufet? Byl to hlavní příjem potravy dětí, nemám čas chystat svačiny a ted si děti nic nemohou koupit.
Odpověď: Školní bufet neprovozovala škola. Byl zrušen z rozhodnutí provozovatele, zejména na základě komplikací způsobených zavedením vyhlášky č. 282 o požadavcích na potraviny (lidově pamlsková vyhláška) a nutností zavést EET s přímým připojením k internetu, což činilo provoz bufetu vysoce ztrátovým. Ke zrušení došlo již před dvěma lety. Na žádost rodičů jsme zavedli automat na svačinky, který opět neprovozuje škola. Automat je bohužel poruchový a letos jsme ohlašovali již druhý případ závady. Hlavním jídlem žáků ve škole je oběd, který je podáván ve školní jídelně přihlášeným strávníkům.

Otázka: bude mít tato škola něco jako edookit nebo bakaláře?
Odpověď: Škola využívá systém vedení dokumentace v elektronické podobě dm Software, který se v tomto roce sloučil s dalšími poskytovateli této služby. Máte patrně na mysli moduly pro komunikaci s rodiči (e-žákovská knížka)a komunikace prostřednictvím hromadně zasílaných mailů, které chceme využívat od příštího kalendářního roku, pokud podstatná část rodičů uvede svou mailovou adresu.

Otázka: Dobrý den, přidáte fotky ze školy v přírodě na Chaloupkách ?
Odpověď: Budou-li správci poskytnuty, pak umístíme.

Otázka: Dobrý den měl bych otázku kdy bude vánoční jarmark ve škole ? D.F

Odpověď: Vánoční jarmark byl 7. 12.

Otázka: Dobrý den
Rád bych se zeptal zda jde obědy na měsíc září zaplatit převodem . Děkuji za odpověď.

Odpověď: Určitě. Pokud máte sjednáno čerpání z účtu, není platba problém. Pokud ne, vyřiďte si je prosím po dohodě s pí Vybíralovou a Vaší bankou. NK

Otázka: Bylo by možné zařídit, aby se nekryly nabízené zájmové kroužky? Např. Výtvarný a gymnastika?
Odpověď: Zájmové kroužky budou pracovat od října. Jejich rozvržení se snažíme přizpůsobit co nejvíc rozvrhu přihlášených dětí, vedoucích i školy. Pokusíme se zabezpečit, aby se tyto dva kroužky časově nekryly.

Otázka: Dobrý den.Slyšela jsem,že by mohlo být u vás volné místo na úklid od září,mohla bych se přihlásit? Děkuji Zákovská
Odpověď: Dobrý den, pozici jsme obsadili prodloužením pracovní smlouvy stávajících zaměstnanců, ale pokud máte zájem o takové místo do budoucna, zašlete prosím mail s kontaktem na Vás. Situace se na vojně a ve škole mění každým okamžikem:-)

Přidat dotaz  

Kontrolní otázka:
3 krát dva
odpovídejte slovem např. "dva"